Firma Dujanowicz & Partners powstała  prawie 10 lat temu po to, aby dostarczać jak najlepsze rozwiązania rozwojowe dla biznesu.  Wspierając organizacje łączymy kompetencje menedżerskie, konsultingowe, treningowe i coachingowe aby procesy dedykowane poszczególnym firmom, były odpowiedzią na ich aktualne potrzeby i oczekiwania.

Korzystamy zarówno z różnych narzędzi  wspierających rozwój, takich jak ocena 360ᵒ, badania FRIS Style myślenia i działania czy IP Profilowanie osobowości zawodowej  oraz korzystamy z różnych metod pracy ( szkolenie, warsztat, coaching, sesje doradcze) po to, aby dostarczać jak najbardziej skuteczne rozwiązania służące realizacji celów biznesowych, jak  wzmacniające zaangażowanie i współodpowiedzialność pracowników.

Jednocześnie czasy w których żyjemy, otaczający nas świat VUCA oraz rosnące potrzeby coraz bardziej świadomych liderów i organizacji spowodowały, że postawiłam na współpracę partnerską z osobami, które „czują” biznes podobnie jak ja i  wspólnie dostarczamy im tego czego akurat potrzebują.

Partnerstwo to podstawa budowania relacji. Tego uczymy naszych klientów, tego wymagamy od siebie.

Zaufanie, zaangażowanie, odpowiedzialność, analiza i wybór najlepszych pomysłów to zasady którymi się kierujemy.  Każdy z nas buduje własną markę, każdy realizuje się w dziedzinie którą najbardziej kocha, każdy realizuje swoje pomysły i pasje.

Łączymy się by osiągnąć efekt synergii. Pracujemy razem   dla naszych klientów. Wtedy kiedy potrzebujesz unikalnych rozwiązań, różnorodnych doświadczeń, bogactwa wiedzy, umiejętności i różnych stylów pracy. Pracujemy zarówno w obszarze szkoleń , jak i coachingu. Mamy doskonałe przygotowanie merytoryczne, ale też bogate doświadczenia zawodowe, które w zależności od potrzeb Twojego biznesu łączymy tak, aby dostarczyć Ci najlepsze rozwiązania.

Dwie marki, które współtworzę:

TimeON Dujanowicz & Chraniuk  powstała jako efekt zaufania i synergii w dotychczasowej współpracy oraz chęci dostarczania naszym klientom indywidualnym i biznesowym jak najlepszych rozwiązań rozwojowych uszytych na miarę ich potrzeb i oczekiwań. Szczegóły: http://timeon.com.pl/

DTExperts marka, która powstała jako efekt wspólnych doświadczeń menadżerskich, trenerskich i coachingowych dostarczając naszym klientom konkretne programy rozwojowe : Basic Management Training, Leadership Coaching i Leadership Coaching Advanced. Jest  to kompleksowy program rozwoju kompetencji menadżerskich i przywódczych lidera. Szczegóły: http://dtexperts.pl/index.html

© 2014 - 2020 Copyright Dujanowicz All rights reserved.