W mojej pracy niezwykle ważna jest  dla mnie jakość i satysfakcja Klienta. Stawiam na efektywne procesy rozwojowe, stąd  też stale podnoszę własne kompetencje,  uczestnicząc  zarówno w szkoleniach,  konferencjach, sympozjach czy grupach dyskusyjnych  jako uczestnik ale też   prelegent wielu wydarzeń dotyczących szkoleń i coachingu.  Współpracuję z osobami, które również dbają o własny rozwój, bowiem uważam wymianę dobrych praktyk jako niezbędny element rozwoju firm prowadzących usługi rozwojowe. Takie działania pozwalają nam zapewnić najwyższą jakość świadczonych przeze nas  usług. Za to doceniają nas klienci. Dzięki ich rozwojowi i rekomendacjom My również rośniemy.

Kim jestem?

Jestem osobą dla której najważniejszy jest kontakt z drugim człowiekiem. Cenię sobie otwartość i poczucie humoru. W swojej pracy stawiam na poszukiwanie nowych rozwiązań, rozwój i wiarę w klienta.  Lubię inspirować do zmiany. Pracuję zarówno  z klientami indywidulanymi, jak i z grupami. Mam umiejętność budowania atmosfery zaufania i chęci doświadczania, wychodzenia poza utarte  schematy.

Jestem Certyfikowanym Coachem CoachWise™ akredytowanym przez ICF na poziomie MCC oraz Akredytowanym Superwizorem Izby Coachingu. Pracuję również  jako Konsultant, Trener biznesu  i  Mentor.  Jestem również Certyfikowanym Trenerem i Partnerem  FRIS Style myślenia i działania oraz narzędzia psychometrycznego IP 121 Profilowanie Osobowości Zawodowej.  Mam  na swoim koncie różnorodne  doświadczenia menedżerskie związane z zarządzaniem sprzedażą, zarządzaniem zespołem, wspieraniu zarówno osób indywidualnych, jak i firm w procesie zmiany.  Tworzę  i wdrażam  kulturę coachingową w organizacjach.

Jako Coach, Superwizor i Trener stawiam na efektywność pracy, koncentrując się na 3 najważniejszych  etapach:

 1. Poznanie potrzeb organizacji i uczestników procesów- zespołów i indywidulanych odbiorców, ustalanie zasad współpracy oraz budowanie atmosfery  zaufania i zaangażowania.
 2. Dobór odpowiednich  metod pracy, które koncentrują się na realizacji celu. Stawiam na warsztatową pracę, po to aby zwiększyć prawdopodobieństwo wdrażania nowych kompetencji w praktyce. Zachęcam do doświadczania i wychodzenia poza strefę komfortu. Metoda pracy zawsze zależy od tego, czego przede wszystkim potrzebuje druga strona. Moją rolą jest elastycznie je dopasować do możliwości klienta, ale też potrzeb i  efektów jakich oczekuje.
 3. Podsumowanie procesów, rekomendacje rozwojowe dla organizacji i uczestników procesów.  Pokazanie jak dbać o wdrożenie zdobytych umiejętności, jak dbać o proaktywną postawę i trwałość rezultatów.

Szczególnie bliskie mi są ….

Momenty zatrzymania i wsłuchania się w potrzeby ludzi. Moją pasja jest odkrywanie ich potencjału i  nieograniczonych możliwości.  Jestem przekonana, że każdy z nas jest istotą wyjątkową, zdolną i mądrą.  Prowadzę zarówno szkolenia biznesowe, jak sesje rozwoju osobistego. Wspieram w rozwoju menedżerów i coachów.  Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się w sposób atrakcyjny i zrozumiały. Ważne są dla mnie relacje i komfort pracy. Nie boje się jednocześnie intrygować i udzielać prawdziwych informacji zwrotnych.

Specjalizacja

Prowadzę indywidualne programy rozwojowe głównie dla menedżerów z dużym doświadczeniem oraz coaching zespołów. Współpracując z kadrą kierowniczą wyższego szczebla skupiam się na rozwoju umiejętności przywódczych, współpracy oraz efektywności osobistej, a także skuteczności w zakresie komunikacji interpersonalnej. Od kilku lat wspieram środowisko coachingowe pracując również z roli Superwizora. Jestem osobą, która promuje superwizję w Polsce pokazując jak ważna jest praktyka autorefleksyjnego uczenia się.

Jako coach najczęściej jestem angażowana gdy:

 • menedżer chce wzmocnić swoje przywództwo o elementy konsekwencji i większego zdecydowania
 • menedżer o zdecydowanym stylu zarządzania pragnie uzupełnić swój warsztat o pozytywne afirmowanie zachowań i rezultatów pracy u  siebie i współpracowników
 • menedżer znalazł się w impasie swojej skuteczności zawodowej i kryzysie motywacji do pełnienia obecnej roli
 • potrzebna jest poprawa relacji z zespołem lub członkami managementu firmowego

zespół przechodzi kryzys i potrzebna jest umiejętna interwencja pozwalająca na oczyszczenie atmosfery i „nowe otwarcie”

 • zespół chce przeprowadzić zmianę w sposobie swojego działania
 • zespół zarządzający przygotowuje się do wdrożenia znaczących zmian (np. kulturowych) w organizacji i potrzebuje zbudować spójne podejście i optymalną strategię wdrożenia

Jako konsultant i trener  mogę zaoferować:

 • dobrą znajomość problematyki zarządczej, relacji międzyludzkich, komunikacji, wdrażania zmian i rozwiązywania konfliktów
 • biegłość w prowadzeniu rozmów rozwojowych, feedbackowych, coachingowych, mentoringowych nawet dla najbardziej „wymagających” menedżerów wyższego szczebla
 • profesjonalną interwencję w sytuacji gdy trzeba zasadniczo zmienić postawę menedżera przekazać mu trudny feedback lub zmotywować do innego spojrzenia na jego sposób działania
 • wsparcie w sytuacjach impasu skuteczności zawodowej i kryzysie motywacji do pełnienia obecnej roli
 • konsultacje  i facylitacje gdy potrzebna jest lepsza współpraca w zarządzie i jego otoczeniu
 • orientację na uzyskanie konkretnego rezultatu biznesowego w wyniku prowadzonych działań rozwojowych i doradczych

Mam na koncie ponad 4000 godzin szkoleniowych i 2500 coachingowych.  Prowadziłam procesy rozwojowe między innymi dla:   Survitec (Wilhelmsen Technical Solution), Faymonville, Fiege, Ammeraal Beltech, Bridgestone Poznań, Kalmar, Hiab (grupa Cargotec), Sonion, BNP Paribas Security Service, Bank BPH, LSJ HR Group, PZU, SEC, CSL Internationale Spedition, Asseco, GE Aviation, Sagra, home.pl. Współpracuję jako Konsultant z Technoparkiem Pomerania wspierając od kilku lat firmy z branży IT.

Współpracując ze mną zyskujesz:  kompleksowe podejście, elastyczność i dopasowanie, wsparcie wdrożenia oraz efekt synergii. Prowadzę firmę w której nie tylko realizuje swoją największą pasję, ale też wpieram ludzi i firmy stwarzając im możliwości do rozwoju i pomagając im osiągać konkretne korzyści, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.

Zapraszam na mój profil na Linkedinhttps://www.linkedin.com/in/katarzynadujanowicz/

© 2014 - 2020 Copyright Dujanowicz All rights reserved.