Anna Chraniuk

Ania-(1-of-3).jpgCertyfikowany Coach International Coach Federation (ICF) na poziomie ACC, dyplomowany Trener Biznesu oraz certyfikowany trener FRIS®. Na co dzień, jako Menedżer ds. szkoleń i Koordynator Projektów zarządza różnorodnym zespołami, realizując milionowe projekty szkoleniowe. W trakcie swojej codziennej pracy wspiera członków zespołu w ich obowiązkach, jest dla nich doradcą i mentorem. Uczestniczyła w wielu kluczowych i celowych zmianach w przedsiębiorstwach, pełniąc funkcję coacha, trenera, doradcy. Podczas zmian wspierała w opracowaniu a następnie wdrażaniu misji, wizji firm oraz wyznaczeniu celów. Ważnym dla niej elementem pracy z ludźmi jest inspirowanie ich do działania, motywowanie do samodzielnego podejmowania decyzji, do rozwoju - nie tylko w sferze zawodowej ale również prywatnej. Wspiera młodych coachów w uzyskaniu akredytacji ICF prowadząc zajęcia oraz sesje mentorskie. Od 2008r. współpracuje z Wyższą Szkołą Humanistyczną TWP oraz Wyższą Szkołą Bankową w Szczecinie, prowadząc zajęcia ze studentami oraz warsztaty otwarte. Aktualnie prowadzi badania do pracy doktorskiej dotyczące efektywności coachingu.

Obszarem jej pracy coachingowej jest life oraz business coaching. Pracuje z kierownikami zespołów projektowych w zakresie ich rozwoju zawodowego, zwiększania efektywności oraz realizacji wyznaczonych celów.

W swojej pracy dużo czasu poświęca kobietom, wspiera je w rozwoju osobistym i zawodowym oraz w budowaniu poczucia własnej wartości.

Sama o sobie:
Inni ludzie dają mi siłę i motywację do działania, sprawiają że każdy dzień jest inny - wartościowy i magiczny, dlatego właśnie moja praca, to moja pasja i wyzwanie, możliwość dawania i brania, ciągłego doskonalenia siebie i innych, morze niewyczerpanych możliwości, drzwi gotowych do otwarcia.

 

Start > Partnerzy > Anna Chraniuk

Witryna dujanowicz.pl używa ciasteczek, korzystanie z serwisu internetowego oznacza akceptację plików cookies Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko.