Anna Dziwulska

AniaD.pngANNA DZIWULSKA - Coach, dyplomowany Trener Biznesu, trener wewnętrzny senior, ma wieloletnie doświadczenie jako menadżer. Jest certyfikowanym trenerem z zakresu Extended DISC oraz oceniania i motywowania pracowników. Ukończyła kursy z mentoringu i superwizji w pracy trenera oraz kurs na superwizora coachingu.

Jako trener, coach wierzy, że wszystko co robi jest po to, aby pomóc Klientom rozwijać swoje umiejętności oraz osiągać założone cele. Wspiera organizacje w zarządzaniu zespołami, ocenianiu i motywowaniu, a także w budowaniu pozytywnych relacji.

Rozwijanie ludzi to jej pasja, uwielbia patrzeć jak wspinają się na wyższe poziomy umiejętności. Chętnie dzieli się tym, co przez wiele lat zdobywała, ćwiczyła i pielęgnowała. Nadal doskonali swoje umiejętności, gdyż uważa, że dobry trener, coach i menadżer to osoba, która nieustannie uczy się i zdobywa nowe doświadczenie oraz umiejętności. Jest wewnętrznym trenerem seniorem, bierze udział w strategicznych projektach szkoleniowych. Ma za sobą ponad 1500 godzin pracy trenerskiej oraz coachingowej.

Przygotowuje warsztaty zgodnie z potrzebami Klienta, wszystko jest dokładnie przemyślane i dopasowane do jego potrzeb. Jest zwolenniczką doświadczania, zależy jej na tym, aby Klient sam doświadczył i poczuł na „własnej skórze”, to czego się uczy i to co w sobie rozwija. Dlatego też stosuje różne formy rozwoju, m. in. narzędzia coachingowe, trening umiejętności, praca w grupach, praca indywidualna, analiza przypadku, odgrywanie ról. Ceni sobie szczerość i poczucie humoru, zależy jej na zaufaniu. Lubi stawiać wyzwania i inspirować do zmiany. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się w sposób prosty, ciekawy i zrozumiały.

Start > Partnerzy > Anna Dziwulska

Witryna dujanowicz.pl używa ciasteczek, korzystanie z serwisu internetowego oznacza akceptację plików cookies Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko.