Edyta Jagodzińska-Pawluk

edyta_jagodzinska_pawluk.jpg Edyta Jagodzińska - Pawluk - Trener Biznesu, Doświadczony Menedżer i Konsultant, Certyfikowany Coach ACC ICF i CoachWise™. Absolwentka UAM i WSB w Poznaniu, Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET® oraz Europejskiej Szkoły Trenerów Konsultantów Grupy SET® .

Posiada długoletnie doświadczenie zawodowe na różnych szczeblach zarządzania w branży medialnej. Pracowała na stanowiskach kierowniczych, dyrektorskich oraz jako Członek Zarządu. Odpowiadała m.in. za optymalizację procesów biznesowych w organizacji, tworzenie struktur organizacyjnych, plany sukcesji menedżerów, kształtowanie polityki personalnej oraz realizację celów biznesowych.

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu zarządzania zmianą, kompetencji menedżerskich  oraz umiejętności trenerskich i coachingowych. Ma na swoim koncie łącznie ponad 2000 godzin pracy szkoleniowej, coachingowej i doradczej. Realizowała projekty szkoleniowe i doradcze dla  m.in. Varico, NaviExpert, ZUS, Creatuity Poland, MWV Manufacturing Bydgoszcz, NORCOM, WSG, EKO-ZEC, STRABAG, PZU.

Swoją wiedzą i doświadczeniem wspiera organizacje i ludzi w procesach zmiany i rozwoju oraz w podnoszeniu osobistej skuteczności i efektywności działania. Na salę szkoleniową wnosi uśmiech i pozytywną energię, dzieli się doświadczeniem, inspiruje do zmiany.

Start > Partnerzy > Edyta Jagodzińska-Pawluk

Witryna dujanowicz.pl używa ciasteczek, korzystanie z serwisu internetowego oznacza akceptację plików cookies Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko.