Julija Slaby

julija_slaby.jpg Międzynarodowy trener biznesu, akredytowany coach ICF, certyfikowany trener oraz wyłączny partner w Polsce izraelskiej metody coachingowej Points Of YouTM, certyfikowany facilitator Team Coaching International, konsultant biznesowy. Specjalizuje się w komunikacji w szerokim ujęciu, kreowaniu wizerunku, autoprezentacji, przywództwie osobistym, budowaniem odpowiedzialności indywidualnej oraz w  zarządzaniu zmianą i różnorodnością w organizacjach. Posiada bogate doświadczenie pracy w środowisku multikulturowym, prowadząc międzynarodowe projekty w różnych branżach – biznes, kultura, edukacja, turystyka, ochrona środowiska.

Z sukcesem zakończyła projekty inwestycyjne sektora SSC w Szczecnie, między innymi współpracowała przy tworzeniu ok. 500 miejsc pracy w sektorze BPO, Business Process Outsourcing. Aktywnie współpracowała z firmami konsultingowymi Deloitte, Ernst&Young, IBM consulting w krajach Europejskich.

Korzystając z bogatego doświadczenia w biznesie, obecnie świadczy swoje usługi jako trener umiejętności miękkich oraz prowadzi sesje coachingowe indywidulane i zespołowe. W swojej pracy kieruje się poszukiwaniem optymalnych rozwiązań, aktywnym słuchaniem uczestników, kreatywnym podejściem do rozwoju nowych umiejętności oraz nastawieniem na pozytywny wynik przy osiągnięciu celów strategicznych.

Ukończyła Kaliningradzki Państwowy Uniwersytet Techniczny w Kaliningradzie, kierunek audyt i księgowość, Międzynarodową Akademię Bałtycką w Rydze, kierunek Public Relations, studia podyplomowe w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu, w 2011 roku zdobyła akredytację ICF. Od maja 2013 roku wdraża w Polsce unikalną metodę coachingową Points of You The Coaching Game, Izrael. Współpracuje z firmami na Litwie, w Izraelu, Hiszpanii, Rosji i USA.

Start > Partnerzy > Julija Slaby

Witryna dujanowicz.pl używa ciasteczek, korzystanie z serwisu internetowego oznacza akceptację plików cookies Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko.