Rafał Szewczak

rafal_szewczak.jpg RAFAŁ SZEWCZAK – konsultant, trener biznesu, psycholog i certyfikowany coach (Professional Certified Coach i CoachWise™), członek International Coach Federation i członek Zarządu European Mentroring and Coaching Council, właściciel One 4 Business, wiceprezes zarządu w Pracowni Coachingu NOVO, Dyrektor Programowy Studium Zawodowego Trenerów Biznesu i Studium Zawodowego Coachów Biznesu NOVO. Założyciel Szkoły Coachingu Zespołowego i Grupowego TEAMCOACH.
Współtwórca metody efektywnego kształcenia – metodologii SET.

Był odpowiedzialny za budowanie i rozwój struktur trenerskich w międzynarodowych korporacjach, projektował i wdrażał ogólnopolskie projekty szkoleniowe dla kadry menedżerskiej, pracowników sprzedaży i obsługi Klienta.  Ma doświadczenie w rekrutacji na stanowiska trenerskie, menedżerskie i specjalistyczne. Szkolił z coachingu w największych organizacjach biznesowych w Polsce.

Jako coach i trener umiejętności menedżerskich wspiera kadrę zarządzającą i trenerów w podnoszeniu osobistej skuteczności. Pomaga budować efektywne zespoły pracownicze i wspiera wdrażanie coachingu w organizacjach. Specjalizuje się w coachingu zespołowym i pracuje z zespołami w kryzysie.

Jako mentor coach i superwizor coachingu przygotowuje coachów do akredytacji International Coach Federation oraz akredytacji Izby Coachingu.

Start > Partnerzy > Rafał Szewczak

Witryna dujanowicz.pl używa ciasteczek, korzystanie z serwisu internetowego oznacza akceptację plików cookies Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko.